“koupit Hodinky Jacob And Co

Mladý Hard Rock And Roll, Resuscitovaný Art Rock A Staré Doldrums 80 90 Permit Články 90 Léta Svět Bigbít”

Content

Ve včerejším finálovém dni sešlo pouze twenty-five nejlepších hráčů. To při počtu 2. 532 původních vstupů znamená méně než 1% pole. Už jenom být součástí této vybrané skupiny hráčů je jistojistě obrovským úspěchem.

 • Byl generálním manažerem farmy ve Wilkes-Barre/Scranton, odkud přišli hráči ksfd Jake Guentzel, Bryan Rust, Conor Sheary nebo Matt Murray.
 • Teprve sixth is v jeho osmnácti letech vyšel albový debut blonďatému kytaristovi a backvokalistovi, který sony ericsson jmenoval Kenny Wayne Shepherd a pocházel z Louisiany.
 • Bob částku doplatil a bez pozice checknul flop 7 8.
 • Už v minulé sezoně každý tým vyhrál po dvou utkáních, do trháku zatím žádná reprezentace nenasadila ani v aktuálním ročníku.

Přicházím ke stolu, kde na small blindu sedí Andrej Desset, který zrovna raisuje na 20K. Jediný jeho soupeř Setki Ajruli vrací z . big blindu úder na 55K, který Desset po dlouhém tanku pouze dorovnává.” “[newline]Michal Mrakeš otevřel svůj buttonu částkou 5. 500, kterou doplatily oba dva blindy včetně proslulého Daniela Negreanu (BB). Po flopu Negreanu leadnul 5K, které oba soupeři doplatili. Vypadá to, že Matn si dá ještě jeden náboj po přestávce. Martin sixth v tu ránu shovenul svých necelých 50K s J being unfaithful, což Bob rychle dorovnal. Po zbytku blankového boardu Skopalík se svým 700K stackem šikanuje stůl, jak je jeho zvykem.

Cyklistika: Czech Tour 2023 V Tv Čt Sport Živě (live Stream), Online Vysílání, Přímý Přenos

Bob Skopalík otevřel svou Q T na 8K, po které ho Martin Kabrhel přetočil na 19K. Bob částku doplatil a bez pozice checknul flop 7 8. Naštěstí professional něho Martin mhh nikom nedokázal udělat chipy, takže se ho až zas tak nemusel sony ericsson svým stackem obávat. Nakonec, než aby se Kabrhel přes Boba zdoublil, dopadlo to přesně naopak. Nejhravější hráč sixth is v tomto sále u jednoznačně Bob Skopalík, který mírně ubral poté, co za něho usedl Charlie Kabrhel, který mu nedal nic zadarmo. Horyna poté corp se svými T dorovnal, jen nevěřícně kroutil hlavou.

 • Ale hlavně byl velmi plodným sápačem vlastních autorských alb.
 • Nakonec, než aby se Kabrhel přes Boba zdoublil, dopadlo to přesně naopak.
 • Vypadá to, že Matn si dá ještě jeden náboj po přestávce.
 • Na podobnou notu byli naladěni i Sleeping z kalifornského San José, kteří hráli v sestavě Al Cisneros (voc, bg), Matt Pike (g) a new Chris Hakius (ds).

Už tehdy se ale vytvořila sestava, která zůstala konstantní po celou dobu presence, byť tehdy ještě pod jiným názvem. Kapelu vedl zpěvák melancholického plačtivého hlasu, kytarista a klávesista Thom Yorke. Vedle něj v ní působili ještě Jonny Greenwood (lg, ks), Colin Greenwood (bg, ks), Ed O´Brien (g, voc) a Phil Selway (ds) mostbet app.

Cyklistický Závod Czech Tour 2023 (sazka Tour: Výsledky Etap, Aktuální Pořadí

Července patřila empieza Vancouveru profesionální kulturistice. Analytické soubory dessert nám pomáhají vylepšovat naše webové stránky shromažďováním informací a podáváním zpráv um jeho používání. Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a new níže si můžete zjistit o každé kategorii více the povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete” “kategorie, které byly předtím povoleny, budou z . vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.

 • Do elitní desítky se vměstnali také šampion PCA z roku 2011 Galen Hall či jeden z nejúspěšnějších online grinderů historie Chris „Big Huni“ Hunichen.
 • Celkem sony ericsson číslo zastavilo na 441 zaplacených buy-inech, přičemž pozdní registrace bude od teď ještě tři levely otevřená.
 • V roce 1561 sepsal rejstřík autorů bratrských písní.
 • O finském vítězství tak rozhodla až třetí část, kdy Juha Jääskä, Oliwer Kaski a konečně i Niko Huuhtanen zasypali Švýcary třemi góly sixth v rozmezí sedmi minut.

„Byl schopen vést tento tým épigramme dne, kdy jsme ho draftovali. Vyrostl ve skvělého lídra a úžasného hráče, jednoho z nejlepších v historii. Tři Stanley Cupy jej řadí mezi velikány, “ říká na adresu dvojnásobného držitele Conn Smythe Trophy. „Změnil náš klub a to, yak v Pittsburghu děláme byznys. Pochopitelně měl kolem sebe další, jako jsou Malkin, Letang, Fleury a pár ostatních kluků, ale Sidney úplně změnil pohled naši organizaci. Přeměnil nás v jeden z . nejlepších klubů nejen v hokeji, ale ve světě sportu vůbec, “ dodal Lemieux.

Února 2024, Nová Versuch K Hudebním Moravikům V Klosterneuburku

8. 569 hráčů z 87 různých zemí světa cuando letos našlo cestu do $10. 500 No-Limit Hold’em MAIN EVENT – World Championship, což z aktuálního vydání WSOP Main Eventu činí druhý největší šampionát sixth is v půl století trvajících dějinách. Den za dnem se téměř rekordní pole bude stávat komornějším, přičemž během právě skončeného třetího dne byl učiněn další podstatný krok na cestě ke korunovaci letošního světového šampiona. Toho dělí pouhé dva zápasy od kulaté mety sta utkání v dresu národního týmu. Pozvánky se dočkali dva nováčci, oba nastupují za extraligový Litvínov. Zatímco 22letý brankář Šimon Zajíček byl odměněn za své výjimečné výkony v pozici dvojky Vervy, oughout 28letého Ondřeje Kašeho byl reprezentační first pouhou otázkou času. Jedna z největších hvězd ELH cuando v národním týmu měla zahrát po boku bratra Davida, ovšem nemoc rozhodla jinak.

 • Taktéž východňári – tentokrát z Marylandu – Clutch i465 black hráli tvrdý a zběsilý hard stone, přičemž hlavními figurami zde byli zpěvák a kytarista Neil Fallon a kytarista Tim Sult.
 • Poprvé zde totiž hráli až v roce 2009, kdy se konečně přidali k podniku WTA, který byl v kalendáři už tehdy rovných 35″ “permit.
 • „Vyhráli jsme potřetí od roku 2009 a jsme šťastní, že jsme byli schopni pohár obhájit.
 • Výběr zčásti kopíruje soupisky z . předchozích zastávek EHT, o překvapení light beer rozhodně není nouze.

Český superpočítač Salomon definitivně opouští datový sál IT4Innovations národního superpočítačového centra, které je součástí VŠB – Technické univerzity Ostrava. Příčku mezi pětistovkou nejvýkonnějších superpočítačů světa. Aktivní hra, spousta ofenzivních příležitostí. Styl, který česká reprezentace vyznává pod Rulíkovým vedením, byl k vidění we ve čtvrtečním mači s Tre Kronor.

Simon Despres

Národní muzeum – České muzeum hudby vydalo publikaci Dagmar Štefancové Rukopisy do roku 1700 v Národním muzeu – Českém muzeu hudby. Vědeckým redaktorem této publikace je Jan Baťa, recenzenty Petr Daněk a Martin Horyna. Února 2024 byl Petr Daněk jmenován do funkce správce kostela sv. České hokejové hry 2024 jsou závěrečným 🏅 turnajem EHT, těsně před MS zde startují i hráči NHL. Hned of sixteen reprezentantů působí ve Finsku, sedm nastupuje ve Švédsku the další čtyři pak ve Švýcarsku.

 • Trenér Radim Rulík opět pozval několik hokejistů, kteří v tomto ročníku tvoří kostru národního týmu – zároveň dal ale šanci také debutantům i těm, kteří ze do mezistátní akce zapojí po dlouhých letech.
 • Na projektu dále spolupracují Marta Vaculínová a Petr Daněk.
 • Podle televizní stanice TSN má hodnotu thirty-three milionů dolarů, ročně by si rodák z provincie Quebec vydělal 5, 5 milionů.
 • „Byl schopen vést tento tým épigramme dne, kdy jsme ho draftovali.

Ředitel závodu Leopold König věří, že svou náročností se letošní genesys vyrovná některým etapám mnohem slavnějších cyklistických událostí. Náramnou sezonu prožívá také Eemeli Suomi, s 51 body (19+32) aktuálně nejproduktivnější hráč finské Liigy. V top ten bodování z jeho aktuálních reprezentačních spoluhráčů figuruje také Niko Huuhtanen (17+26). Oba dva si svými výkony hlasitě říkají o premiérovou nominaci na mistrovství světa.

Za Jaromíra Černého (kostel Sv Petra Na Poříčí, Biskupská Ul, Praha

Let začaly vznikat i další tvrdé skupiny, které ovšem využívaly soundu” “ze sixties a seventies. Pětadvacetiletý obránce Simon Despres byl umístěn na listinu volných hráčů Anaheimu za účelem vykoupení ze smlouvy. Jste zvědavý, kdo z postoupivších hráčů dokráčí až mhh vrchol?

 • Navíc odsud pochází, takže jsem toho musel využít, “ uvedl generální manažer Habs Marc Bergevin.
 • K vidění mohou být živé přenosy i u českých sázkových kanceláří, které sportovní live streamy vysílají pravidelně.
 • V hudebním byznysu se pohyboval od šestnácti, v sedmnácti natočil svoje vlastní LP kytarového instrumentálního bigbítu, vycházejícího z blues-rocku.
 • Rebelskému the špinavému pojetí tough rocku Guns N´Roses začali někteří publicisté říkat (pokolikáté už? ) street rock, občas se objevila označení sleaze rock nebo „new rebels“.
 • V roce 1997 vyšla Kennymu další dobrá deska „Trouble Is…“” “(1997, hit „Blue On Black“,  dále apř.  „Slow Ride“, „Somehow, Anywhere, „Someway“,  „True Lies“, „Chase The Rainbow“), na které již obstaral hlavní vokál Noah Hunt.

Teď si na chuť z UTG+2 otevřel K 9, po kterém čelil” “73K allinu od Rona Nissim s 5 five. Poté Ondra Lón se svým 100K short stackem em big blindu našel A T, které vyslal do boje. Smolně zrovna Bob otevíral s A Q, kterou tedy pro izolaci přeposlal.

2017,” “článek V Seriálu Advertising Fontes Musices V

Čtyřiadvacetiletý zadák odehrál v poslední sezóně NHL 35 utkání (3+9) za Tampu Bay a tough luck duelů za Montreal (1+4). Leon Tsoukernik ⭐ pomáhal přepsat pokerovou historii. Spolu s Tonym G cuando zahrál o ☝ rekordní online pot v hodnotě $1, 8 milionu.

„Vyhrát třikrát během poměrně krátké doby,” “to je pro ity kluky skvělé. Nevyhráli Stanley Cup čtyřikrát nebo pětkrát sixth is v řadě, přesto ze o Pittsburghu, stejně jako Chicagu, hovoří jako o novodobé dynastii. Tučňáci během posledních deseti let třikrát triumfovali the jednou si zahráli finále. V éře, kdy je v lize třicet týmů (dnes už tedy jednatřicet) a kdy jsou zavedeny platové stropy, je in order to vynikající úspěch, um tom není sporu. Současná NHL u nesmírně vyrovnaná a new účast ve finále nikomu nezaručí, že se příští rok s jistotou dostane alespoň do play-off.

Třetí Vydání Práce Jana Kouby Abc

„Jeho přístup ke hře pasuje carry out naší představy, yak by měl tým hrát, “ řekl generální manažer Sabres Jason Botterill. Stavitel mužstva i nový trenér se budou muset snažit, aby Sabres dovedli perform play off, kamgi se nepodívali už šest let. „Styl hokeje se vám musí dostat carry out povědomí. Naše obrana bude hodně zapojená do hry. “ Botterill je nováčkem mezi generálními manažery. Pokud panují nějaké obavy, není to alcohol o nedostatek zkušeností.

 • Riverová 6 je pro změnu procheckovaná a tak tedy první své karty Q T ukazuje po buttonu Giorgi.
 • Pětadvacetiletý obránce Simon Despres byl umístěn na listinu volných hráčů Anaheimu za účelem vykoupení ze smlouvy.
 • Pokud panují nějaké obavy, není to alcohol o nedostatek zkušeností.

Všechny známe například i z Tour de France. K vidění mohou být živé přenosy i u českých sázkových kanceláří, které sportovní live streamy vysílají pravidelně. V tomto článku najdete vše podstatné k největšímu etapovému cyklistickému závodu v Česku, který se vrací ke svému původnímu názvu Czech Trip.

Výzkumného Centra Musica

Poprvé v Rulíkově éře – a celkově pak po šesti letech – ze do reprezentačního dresu oblékne také Charlie Růžička, v 38 letech nejstarší člen současného výběru. Začněme u strážců české svatyně, kterou bude v Karlstadu hájit nejmladší brankářský conjunction za dlouhé roky. Za Humburgera zaskočí letošní nový přírůstek organizace Viktor Červinský, který má em kontě zatím pouhé dva profesionální zápasy. Protože tento pendule přijal na brief notice, vysloužil cuando rovnou titulovou šanci s podstatně zkušenějším Hoškem. Monster, který sony ericsson může chlubit bilancí 13-2, nastupuje do klece po roční pauze, kdežto pro Krta jde o druhý zápas v roce. Od počátku se s tímto zápasem počítalo ksfd s hlavním, avšak titulovým se stal až ve chvíli, kdy Orlov přišel o svého soupeře – Alexe Cvernu – a tím pádem o zápas o pás.

 • Tučňáci během posledních deseti let třikrát triumfovali a new jednou si zahráli finále.
 • V éře, kdy je versus lize třicet týmů (dnes už tedy jednatřicet) a kdy jsou zavedeny platové stropy, je to be able to vynikající úspěch, um tom není sporu.
 • Ačkoli se mezi tyto trefy vešla i jedna švýcarská, disciplinovaný výkon dovedl svěřence Jukky Jalonena k zisku tří bodů.
 • I to jsme vzali v potaz, “ nechal se slyšet Bergevin.
 • Buffalo ho v disputa 1982 jako šestého celkem draftovalo, v témže roce zde jako osmnáctiletý naskočil do slavné NHL a vydržel do roku 1990.

Tak daleko ještě nejsme, “ říká legendární šestašedesátka, expert kterou je letošní titul už pátým. Jako kapitán dovedl Pens ke Stanley Cupu v letech 1991 a 1992, jako majitel sony ericsson radoval v letech 2009, 2016 a letos. Ačkoliv jde o mezinárodní závod, má hned 6 českých vítězů, přičemž nejúspěšnější jezdec Leopold König triumfoval hned dvakrát. V posledních letech se Czech Bicycling Tour nesl v duchu zahraničních vítězství, přičemž na výhru některého z domácích závodníků čekáme již 5 make. Arctic Monkeys jsou jedinou formací, která se stala třikrát nejlepší britskou skupinou a měla record roku na BRIT Awards. Tři korunky daly dohromady ofenzivně silný výběr, nejvýraznější postavy se nahánějí na čele bodování švédské či švýcarské ligy.

Týden Kolem Roku 1600 (vaet, De Mazo, Regnart, De Kerle, Luython,

Dvaadvacetiletý forvard Jujhar Khaira podepsal dvouletý kontrakt s Edmontonem. Podle informací kanadské televizní společnosti Sportsnet si Khaira vydělá celkem just one, 35 miliónu dolarů. Od vysněné výhry ho tak dělí velká spousta tvrdé pokerové práce. Již dnes se dozvíme jestli získá Česká republika další zlatý prsten, nebo cuando budeme muset em český triumf v aktuálním vydání WSOPC počkat. Na druhé příčce se usadil Toby Brokos,” “který se v top 10 pohyboval již po ukončení předchozího dne, kdy mu patřilo třetí místo. Do elitní desítky ze vměstnali také šampion PCA z roku 2011 Galen Corridor či jeden z nejúspěšnějších online grinderů historie Chris „Big Huni“ Hunichen.

 • Odebírej newsletter od Refresheru a buď informován jako první.
 • Čest severočeského hokejového rodu bude v Karlstadu hájit pouze David, kreativního forvarda v nominaci nahradil liberecký Adam Najman.
 • Švýcarsko všech svých šest zápasů prohrálo, unces toho čtyři po základní hrací době.

Na všem špatném se dá nalézt něco dobrého, bubble-boy je prvním potvrzeným účastníkem příštího Main Eventu, jako cenu útěchy totiž Pochedly obdržel $10tisícovou vstupenku. Ročník cyklistického závodu Modismo d’Italia 2024 🚲 se bude odehrávat pouze v Itálii, jede se v měsíci květnu. Czech Tour 2023 se zúčastní také tři týmy nejvyšší kategorie cyklistických závodů UCI World Trip, a sice Jumbo – Visma, BORA – hansgrohe a Intermarché – Circus – Wanty.

Laureátem Xi Ročníku Harantovských

Díky vizáži byli Hanoi Rocks cpáni i do glam-metalové škatule někam k Mötley Crüe, někdo je přiřazoval ke glam-punku. Dvaadvacetiletý forvard s vedením Montrealu uzavřel šestiletou smlouvu, její finanční podmínky nebyly oficiálně zveřejněny. Podle televizní stanice TSN má hodnotu thirty-three milionů dolarů, ročně by si rodák z provincie Quebec vydělal 5, 5 milionů. Otázkou zůstává, em jaké pozici bude Drouin v Montrealu nastupovat.

Zahrajte cuando skvělé pokerové turnaje s nízkými buy-iny o vysoké garance a ještě cuando užijte prosluněnou dovolenou, třeba i h rodinou. V Barceloně, na Maltě ?i třeba v Anglii. Pochedly opět checknul a Pineda nahlásil all-in za efektivních 300 tisíc, čímž více než dvojnásobně overbetnul pot. Pochedly se nedokázal zbavit svého A-K a to zdaleka nestačilo na čerstvé journeys 7 , 6 .

Členů Výzkumného Centra Musica

Naposledy jsem ho zastihla ve hře, kde na flopu A new T 7 c-betoval 15K a jeho částku ze dvou soupeřů doplatil už jen Julian Menhardt (BB). Změny ve sparťanské sestavě professional ligový zápas v Jablonci se čekaly. Za rohem už přece jen číhal rozhodující zápas proti Kodani. Trenér Brian Priske ale všechny překvapil, když na severu Čech oproti prvnímu duelu v Kodani poslal do základu hned osm nových hráčů. Osvěžená jedenáctka Letenských to ale bez problémů zvládla. Října 2023 zazní sixth is v Červeném kostele v Brně výběr z . Responsorií pro Bílou sobotu Carla Gesualda da Venosa spolu se světovou premiérou “Exsultet” Ondřeje Kyase pro sbor, staré nástroje, vibrafon a new smyčcový orchestr.

 • Navíc mu údajně hrozí od Fight Night time Challenge, kde má mít v prosinci zápas, pokuta, jestliže v listopadu nastoupí.
 • „Vyhrát třikrát během poměrně krátké doby,” “in order to je pro ity kluky skvělé.
 • Každý package obsahuje průměrně (5) Platinum Variant karet.
 • Tito úspěšní postupující již měli zajištěnou minimální výhru v hodnotě €400.
 • Ten se o víkendu objevil v Eredivisie,” “ani klání v evropských pohárech pro něj light beer nejsou žádnou neznámou.

A to ještě aktivní Nick Oliveri (oni teda tihle kluci z pouště byli setsakra aktivní všichni) vyprodukoval sám sobě boční projekt Trasparente Generator, v kterém hrál na baskytaru a pěl. Vzhledem k smluvním závazkům Oliveriho v QOTSA ovšem mohla deska vyjít až v roce millenia. A ze severu ještě neodejdeme, jen sony ericsson posuneme o nějakých let nazpátek. Je třeba totiž zmínit velkou inspiraci street rocku, asi nejšpinavější glamovou partu, zvanou Hanoi Rocks. Tedy — ona tam vlastně vznikla celá kapela, než se přestěhovala do Británie (1981) a později perform USA (1982). Její sound byl vlastně ztvárněním celého kotle stylů, z nějž občas vyplavali na povrch Montrose, New York Dolls, Ramones, Alice” “Cooper, Japan, Sweet nebo David Bowie.

Září 2018, 18 00, Koncert

Navíc mu údajně hrozí od Fight Night Challenge, kde má mít v prosinci zápas, pokuta, jestliže v listopadu nastoupí. Celou bizarní situaci okomentoval i promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš. Jedním ze zápasů hlavní karty bude souboj těžkých vah Orlov vs . Hoseinni. Fanoušci I ALLA FALL se sice těšili na původní trust Orlov vs. Cverna, druhý jmenovaný však krátce po prohraném zápase v nizozemské organizaci Hexagone prohlásil, že na zápas jaksi zapomněl.

 • V UNITED STATES OF AMERICA se stala na určitý čas hvězdou kanadská zpěvačka Alannah Myles, která ze soustřeďovala na tvrdší melodický rock, jejž obohacovala svým řádně procítěným vokálem.
 • Velmi dobře sony ericsson předvedli na surové,  „sabbaťácké“ desce „Sleep´s Holy Mountain“ (1992, např. „Dragonaut“, „The Druid“, „Aquarian“,  „Evil Gypsy – Solomon´s Theme“, „Holy Mountain“).
 • Na všem špatném sony ericsson dá nalézt něco dobrého, bubble-boy u prvním potvrzeným účastníkem příštího Main Eventu, jako cenu útěchy totiž Pochedly obdržel $10tisícovou vstupenku.
 • Botterill je nováčkem mezi generálními manažery.
 • Také Finové na turnaj EHT ve Švédsku nominovali two brankáře, 10 obránců a 15 forvardů.
 • Klikněte SEARCH ENGINE MARKETING a vsaďte si em Czech Tour s bonusem za registraci.

Hlava kola se otáčí vysokou rychlostí a new s velmi malým třením. Něco z výše uvedených kapel poslouchat jde a to dokonce velmi příjemně, něco jen s obtížemi, a něco jen z důvodu, že jste časoprostorovými dveřmi přišli ze 70. Snad pod vlivem úspěšného tažení metalu a nástupu grunge a crossoveru na přelomu 80.

Mistrovství Světa V Ledním Hokeji – Český Tým Na Ms 2024

Ovšem začátek boardu K 5 4 upoutal jeho pozornost nad rámec možností. O to větší to bylo zklamání, když em zbytek boardu 2 a few přišla soupeři postupka. Ralbovskému po této hře zbylo lehce přes 50K, se kterými se u něco později dostal s K five na flop A new 6 x. Tam z blindu examine shovenul původního agresora, který dorovnal h A J. Tentokrát barva nedorazila… Bob Skopalík si snad na streamu bude užívat stejně tidak moc, jako ity předešlé stoly.

Členové Alex Turner, Jamie Cook, Nick O’Malley a Matt Helders založili Arctic Monkeys sixth is v roce 2002 v High Green v Sheffieldu an od té doby natočili 6 úspěšných studiových alb. První nahrávka „Whatever People Point out I Am, That’s What I’m Not” se po svém vydání v roce 2006 stala nejrychleji prodávaným debutovým albem v historii britských hitparád.” “[newline]ElkY, který zasáhl carry out hry asi před dvěma hodinami ze ještě nedostal nad starting stack. Nyní jsme ho alespoň zastihli ve hře, kdy zadefendoval svůj small blind stejně jako Mustafa Jukovic svůj velký. Ledna 2024 se uskutečnilo on-line setkání české a slovenské sekce Musica Rudolphina. Členové výzkumného centra společně zhodnotili uplynulý rok a radili ze o dalších projektech. Přesto není radno zemi tisíce jezer podceňovat.

Koncert Souboru Cinquecento (český

A měla by tu být také britská supergroup GTR – v níž mj. I takoví FM zpěváka a kytaristy Steve Overlanda z Londýna spadali kategorie AOR the po pravdě řečeno nic moc zajímavého to nebylo. Klišé vedle klišé, předem odhadnutelné postupy.

Už v minulém vzájemném střetnutí se počítadlo gólů zastavilo em třech. Do Švédska pochopitelně dorazily částečně obměněné kádry, nicméně mizivá střelecká aktivita na obou stranách v úvodu turnaje napovídá, že bychom podobný výsledek mohli vidět i dnes. Není bez zajímavosti, že první útočná řada ve složení Sebastian Repo, Antti Suomela an Eemeli Suomi vyšla naprázdno. Jen Suomela přitom v této sezoně EHT dosáhl už na čtyři góly a je tidak nejlepším střelcem finského výběru pro Beiher Hockey Games, Suomi pro změnu h 51 body (19+32) z 49 zápasů za Ilves vede produktivitu domovské Liigy. Dva slepené góly během 70 sek duel v koncovce první třetiny otočily, do dvougólového vedení pak Skandinávce sixth is v 46. Minutě poslal bývalý hráč zámořské NHL Jacob de la Rose.